وبلاگ دست دوم

نویسنده : مهران - ساعت ۱٢:۱٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/٧/۱
 

عصر جمعه حدود ساعت پنج‌. بعد از رد و بدل شدن چندتا پیامک(مردشور فرهنگستان لغت رو بزنند با این کلمه ساختنش) با آزیتا قرار بر این میشه که بیاد دفتر کار انیمیشن حدود میدان رسالت.تو این فاصله من با مهدوی صحبت میکنم که من غلط بکنم که دیگه تو این کارهای اینجوری هر شبه دستیار تو بشم.میگه مهران از این اوا بازی و دختر بازی در آوردن دست بردار مرد باید دست و پاش بوی گوه بده.خیلی جدی بهش میگم حالا یعنی تو مرد شدی؟جدی تر جواب میده که هنوز یک مرد کامل نشدم چون دهنم...
بگذریم هر دو قاطی کردیم.از رو خستگی و کار زیاد همش عین سگ به هم گیر میدیم.
ساعت شش  و سه دقیقه آزیتا اومد.کمی فضولی کرد و سوال پرسید و از هیچی سر در نیاورد.فقط گفت صدا چه ربطی به نور داره؟چرا اینجا اینقدر تاریکه!(دلیلش این بود که هیچکدوم از ما که اونجا بودیم فرصت روشن کردن چراغها رو نداشتیم).با آزیتا از دفتر میایم بیرون تو راه بهش میگم خوب شد اونجا تاریک بود.خیابون هم تاریکه اینجوری تو سر  و وضع افتضاح منو نمیبینی.اونم معتقده که مرد وقتی داره میره خونه وقتی در خونش رو باز کرد از شدت خستگی تو خونه بیهوش بشه.چون اگه بیهوش نشه یا فضولی میکنه یا گیر میده یا دعوا میکنه.خوب راست میگه.مردی که دست و پاش بوی گوه میده جایگاهش باید جائی شبیه توالت باشه نه توی اتاق.
پیشنهاد میدم که از میدون رسالت تا کوچه زرین قبائی که خونه مجردیشه پیاده بریم.برای این که تو این فاصله حرفهاشو بزنه(کسی که اونقدر خره که بعد از اون همه کار و خستگی میخواد با من حرف بزنه راهی برای به توافق رسیدن باهاش وجود داره؟)دلم نمیخواست براش وقت بذارم برم تو خونش.ازش کینه داشتم.
من وقتی خسته میشم صدام خش دار میشه.شاید گوشهای آزیتا از چشمهاش قوی تر بود.چون خوب تشخیص داد.یک جورائی نرم صحبت کرد.میدونستم که اگه جواب سربالا بهش بدم چی بهم جواب میده.لابلای صحبت کردنش باز اون من من کردنهای همیشگیش بود.
سر راه یک ظرف آش و یک ظرف حلیم گرفتم.این یعنی این که تو راه زیاد حرف نزن حوصله شنیدن ندارم.یعنی این که میریم خونه حرف میزنیم.
طفلی مهمان نوازی هم بلد نیست.دوتا قاشق میاره.یکیش مال من و یکیش مال خودش.من با دستمال کاغذی روی میز قاشق رو تمیز میکنم اون هم با بزرگنمائی.جوری که کاملا ببینه دارم چیکار میکنم.آش رو من میخورم حلیم رو اون.یک پیرهن مدل مردونه بهم میده میگه برو یک دوش بگیر لباسهاتم بانداز ماشین لباسشوئی خودش میشوره.بدون هیچ تعارفی قبول میکنم.خوشبختانه حمام مرتبه.پیرهن صورتی با سر آستینهای سفید که دگمه هاش سمت چپ و جا دگمه هاس سمت راسته.تو بستن دگمه ها کمی مشکل دارم اما خوبیش اینه که میدونم فقط برای چند دقیقه است.آزیتا خیلی خودمونی شده.بر عکس قاشق غذا خوریش سشوار خوبی داشت.تا موهامو خشک کردم لباسم رو اتو کرده بود.شاید تموم چرخشش بخاطر نگاهی بود که وقتی در رو بروش باز کردم بهش انداختم.شاید هم آرمیتا حسابی دعواش کرده بود.اما نشون داد اونجوری که از خودش نشون میده درون بدی نداره.لای حرفهاش هی میخواست یک جوری بهم بگه که مهران تو الان هم درد داری هم کمی میسوزی.جمله هاش رو که معنی اینجوری داشت هی تکرار میکرد.به حدی که خودم بهش گفتم که من الان هم درد دارم و هم دارم می سوزم.اونم به خاطر قدرت توکه تونستی نفوذت رو روی آرمیتا ثابت کنی.اما فکر میکنم پماد سوختگی برای آرمیتا هم لازم باشه.بهش برخورد اما خندید.شاید به من نخندید به کارم خندید وقتی جای سینه های لباس زنونه تنم رو می کشیدم جلو که درست بایسته.
تو فاصله ای که حرف میزدیم دور و بر اتاقش رو مرتب میکردم.cdها کتابها و حتی پیچ های بینهایت گوشی تلفنش رو.صندلی های اتاق رو تراز کردم.پادری که از جای خودش یکی دومتری جابجا شده بود رو هم همینجور.
دلم میخواد بهش نزدیک بشم.براش وقت بذارم.اونقدر قدرت دارم که بتونم وادارش کنم که قبول کنه تو کاری دخالت کرده که بهش مربوط نبوده.می تونم شرمندش کنم.اما اگر بخوام مردی باشم با شعارهای خودش باید در نهایت بهش بگم مرد اگه تموم بدنش بوی گند بده نباید روی زمین خم بشه و آب دهانشو که انداخته رو زمین با زبونش برداره.


 
 
نویسنده : مهران - ساعت ۱:٢٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/٦/۳٠
 

توضیح که نمیخواد؟(عکس رو سیو کنین بعد بازش کنین)


 
 
نویسنده : مهران - ساعت ٦:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٦/٢٩
 

الان نشستین دارین تیتراژ این فیلم لعنتی رو میبینین.اما من و تموم همکارام دیشب برای همین یک قسمت نخوابیدیم.

چی باعث میشه آدم قید خانوادش رو خونش رو و امکانات توی خونه رو بزنه با هزاران نگرانی و ترس و سلام و صلوات بشینه رو فیلم  کار کنه؟اونم بدون استراحت؟

لعنت به این دیالوگ ششتائی های امشب برزو.


 
 
نویسنده : مهران - ساعت ۳:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٦/٢٧
 

 فروردين(بره)
در اين هفته درباره موضوعي و اتفاقي که پيش مي آيد . نزديکان خود را نيز آگاه کنيد و مطمئن باشيد از اين طريق به راه حل هاي مناسبي دست خواهيد يافت. شما مي توانيد وسايل يک ارتباط و يا يک امر خير را فراهم کنيد. از طريق تلفن و يا نامه از خبر مهمي آگاه خواهد شد. مقداري پول در راه داريد. کارمندان متولد اين ماه منتظر پاداش و يا هدايايي باشند . در اين هفته مخصوصا از مجادله و مناقشه دوري کنيد.
 
 ارديبهشت(گاو)
دراين هفته با شنيدن خبري ويا مراجعه به جايي يک نگراني شما بر طرف مي شود. يک موضوع ويا مساله که برايتان مشکل عمده اي شده بود وفکر آن نگرانتان مي کرد، از ميان برداشته مي شود. يک سو تفاهم خانوادگي بر طرف مي شود. يک مشکل مالي از سر راه به کناري مي رود ! اين روزها خرج هاي پيش بيني نشده اي داشته ايد که بايد به فکر جبران آن باشيد.
 
 خرداد(دو پيکر)
يک ملاقات غير مترقبه و يا ديدار با کسي که مدت ها او را نديده بوديد، روحيه تازه اي به شما خواهد داد. مشکل يکي از اعضاي فاميل شما را هم براي مدتي درگير خود خواهد کرد . در اين هفته از يکي از نزديکان رفتاري دور از انتظار خواهيد ديد. مسافرتي کوتاه مدت در پيش داريد . به کمک يکي از دوستان موفق خواهيد شد از يک بن بست بيرون آئيد.
 
 تير(خرچنگ)
منتظر بعضي خبرهاي خوب باشيد. اين هفته روي خط شانس و فرصت هاي کمياب هستيد . بعضي اتفاق ها را به فال نيک بگيريد. مجردين متولد اين ماه فرصت هايي بدست مي آورند تا از تنهايي بيرون آيند. مسافرت يکي از نزديکان بعضي از برنامه هاي شما را به هم خواهد ريخت. در اواخر هفته فرصتي فراهم مي آيد تا خود را به شخص مورد نظرتان نزديک کنيد.

 مرداد(شير)
مواظب بعضي بگو مگوها باشيد تا ميانه شما با يکي که برايتان از اهميت خاصي برخوردار است به هم نخورد . اين روزها بايد خيلي مواظب اعصاب خود باشيد تا به قول معروف جوش نياوريد، و از کوره در نرويد. چون در غير اين صورت خود بيش از ديگران متضرر و پشيمان خواهد شد . در اواخر هفته تا حدي از اين نوع التهابات کاسته مي شود . براي به دست آوردن موقعيت مورد نظر کمي بايد صبور و دور انديش باشيد.
 
  شهريور(خوشه)
در يک مورد عاطفي نظر شما دچار ترديد هايي مي شود. براي حل يک اختلاف شما بايد کوتاه بياييد تا قضيه به خوبي و خوشي پايان گيرد. از توانايي ها و استعدادتان غافل نباشيد و خود را براي تصميم گيري به دامن چه کنم و چه نکنم نيندازيد. يکي مي تواند شما را از بعضي گرفتاري ها دور کند. به زودي او را خواهيد شناخت و بايد در موردش قدرشناس باشيد.براي شرکت در يک مجلس جشن مانند دعوت مي شويد.
 
 مهر(ترازو)
هفته خوب با فرصت هاي مناسبي در پيش داريد.در يک مورد خاص اگر حس حسادت را از خود دور کنيد هفته اي بي دغدغه در پيش خواهيد داشت. يکي منتظر جواب شما به تقاضاي خود است. او را چشم انتظار نگذاريد. يک مسافرت کوتاه مدت اما دلچسب خواهيد داشت . در اواخر هفته موردي پيش خواهد آمد که بر اثر آن از محبت و کمکي که به کسي کرده بوديد، پشيمان خواهيد شد. اما مطمئن باشيد که اين حس درستي نيست.
 
 آبان(کژدم)
وعده اي را که به يک نفر داده ايد، هنوز ادا نکرده ايد و او همچنان چشم به راه کمک شماست.يکي از دوستان به کمک شما نيازمند خواهد شد.درميانه هفته يکي از خواسته هاي شما به نحوي برآورده مي شود و يا از يک کار اداري که فکر مي کنيد به بن بست خورده، خلاص خواهيد شد. پيشنهاد تازه اي خواهيد شنيد، بي ضرر نيست اگر آن را مورد مطالعه و مشورت قرار دهيد، مقداري پول از دست شما خارح ميشود.
 
 آذر(کمان)
يکي از همسايگان و يا همکاران در حق شما خدمت بزرگي خواهد کرد. بي آنکه شما هيچ انتظاري از او داشته باشيد . در اين هفته مواظب يک نفر زبانباز و متملق باشيد تا به شما به قول معروف وعده هاي سر خرمن ندهد. در امور شغلي گشايشي حاصل مي آيد و احساس خواهيد کرد وارد مرحله جديدي از کار شده ايد. يک مشکل مالي رو به راه خواهد شد. مقداري پول به دست شما مي رسد.
 
 دي(بز)
براي انجام يک موضوع عاطفي کمي هم بايد صبر و تحمل داشته باشيد. موضوع مورد نظر احتياج بيشتري به بررسي و مشورت دارد. افق نگاهتان را بايد وسيعتر کنيد و مثل شطرنج بازها حرکات بعدي شخص مورد نظر را پيش بيني کنيد و تدابير لازم را براي مقابله بينديشيد.طلبي را که در انتظارش هستيد به موقع به دستتان مي رسد. در نگهداري امانتي که در اختيار داريد نهايت سعي و کوشش خود را به کار بگيريد.
 
 بهمن(دلو)
تغييراتي در وضعيت مسکن و يا محل کارتان پيش مي آيد که سرانجام رضايت خاطر شما فراهم خواهد شد. مواظب فرصت هايي که در اين هفته به دست مي آوريد، باشيد. به زودي يک بدبيني بزرگ شما بر اثر جرياني به خوش بيني بدل خواهد شد. مقداري پول از دستتان خارج خواهد شد.ممکن است آن را براي يک خريد مورد نظر خرج کنيد. اواخر هفته اوقات خوبي با خانواده و يا دوستان خواهيد داشت.
 
  اسفند(ماهي)
يک آشنايي تازه توقعات و انتظارهاي تازه اي براي شما پيش مي آورد. سعي کنيد در خانواده نقش سازنده و بهتري داشته باشيد. يک مشاجره در خانواده و يا محل کارتان پيش مي آيد و بي آنکه خود بخواهيد پاي شما هم به ميان کشيده مي شود. اقدامات چند روز اخير شما براي انجام کاري به نتيجه مي رسد. يکي از آرزوهاي شما به مرحله عمل نزديک مي شود. يک طلبکار سمج بر سر راه داريد. سعي کنيد هر طور که مي توانيد با او کنار بيائيد تا از مزاحمت هايش خلاص شويد


 
 
نویسنده : مهران - ساعت ۱٠:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٦/۱٠
 

بین یک گیره گیر افتادم. از یک طرف میخوام روزهامو بشمرم تا این کلاسها تموم بشه.از طرف دیگه هم میگم این روزها که تموم بشه شهریور هم تموم شده. اینجور مواقع سرجام می ایستم تا یک معجزه رخ بده خدا بی زحمت یک معجزه دیگه هم لطف کنین ممنون میشیم


 
 

Design By : Night Skin