توفيق اجباری

من در هفته روزهای شنبه و یکشنبه تعطیلم.به قول مامان یکشنبه ها روتعطیل کردم که به کلیسا برم. تا این هفته نتونسته بودم وقتی برای خورم بذارم. دیشب داشتم وبلاگ خاتون رومیخوندم که نوشته بود تمام وقتش رو برای زندگی مشترک و دخترش میذاره.وقتی نمیمونه برای خودش.از خودم پرسیدم که مهران چند ماه تو کار گم شدی؟

امروز از صبح تو ۳ تا بانک کار داشتم.باید از بانک تجارت یک چک داشتم نقد میکردم می بردم  حساب خودم که سیباست می ریختم.پنج شنبه هم یک خرید اینترنتی کرده بودم باید هزینش رو به سپهر صادرات میریختم.تا این کارها رو بکنم ظهر شد.آی من لجم میگیره که از یک بانک مثلا تجارت نمیتونی حساب خودت رو شارژ کنی .امروز مجبور شدم یک چک رمزدار بین بانکی بگیرم که کلی وقتمو گرفت. نمیدونم این سیستم رو راه باندازند مگه چه بلائی سرشون در میاد؟هااااااااااااااااااااااااااااااا؟معلومه .اونوقت دیگه کسی نمیره بانک صادرات.من نمیدونم این بانک چجوری تا الان طاقت آورده.مردشور سیستمش رو ببرند 04.gif

بعد از ظهر اما خیلی خوب بود.این باد پائیزی می طلبید که پیاده باشیم.چند وقته که من یک عادت بد پیدا کردم. اونم اینه که خیلی زیاد معتاد چرم خریدن شدم. خدا این خیابون منوچهری و فردوسی رو خراب کنه که داره تموم دار و ندار منو ازم میگیره 02.gif.همش تقصیر این نوین چرم مشهده که با یک خرید کارت تخفیف ۲۵درصدی بهت میده. جاتون خالی یک کیف دستی زنانه و یک کفش مردانه خریدم.حمید هم یک جفت کفش برای خودش گرفت.اما خانومش کم مونده بود زنگ بزنه به وانت بار.طفلی دلم برای حمید سوخت 42.gif بعدش هم با هم رفتیم سینما.وه چه فیلمیه این توفیق اجباری.اگر بخوام تخصصی ازش تعریف کنم میگم که محمد حسین لطیفی رضا عطاران رو گذاشته کنار دست محمد رضا گلزار تا ثابت کنه که از گلزار بهتر هم وجود داره.فکر میکنم شیره جون بازیگری عطاران رو فقط محمد حسین لطیفی تونسته بگیره.خوشم میاد ازش. وقتی صحبتهای جدی لطیفی رو شنیده بودم از خودم پرسیده بودم این آقا چجوری میتونه طنز کار کنه؟ واقعا کار بلده.

فیلم با اینکه طنز بود یک روح  لاو  قشنگ بهمون داد.بعد از سینما قرارمون این بود که شام رو بیرون باشیم.اما به همون دلیلی که حمید خواست بره ما هم خواستیم بریم.با این که میخواستم روزم رو برای خودم باشم اما نشد.با این حال تو جمع بهتر و بیشتر خوش گذشت.

/ 9 نظر / 14 بازدید
سميه

ما؟؟ کيف زنونه؟؟ اونوقت به پستهای من حسوديت ميشه؟!! بعيده!!!!

ندا

سلام آقا مهران آپم قابل دونستين تشريف بياريد

فرشته

سلام .. کيف زنونه؟ خيلی مشکوکی

فرشته

راستی .. کفش نو مبارک.. ايشالله از اين توفيق اجباری ها نصيب ما هم بشه