فال هفته

 فروردين(بره)
در اين هفته درباره موضوعي و اتفاقي که پيش مي آيد . نزديکان خود را نيز آگاه کنيد و مطمئن باشيد از اين طريق به راه حل هاي مناسبي دست خواهيد يافت. شما مي توانيد وسايل يک ارتباط و يا يک امر خير را فراهم کنيد. از طريق تلفن و يا نامه از خبر مهمي آگاه خواهد شد. مقداري پول در راه داريد. کارمندان متولد اين ماه منتظر پاداش و يا هدايايي باشند . در اين هفته مخصوصا از مجادله و مناقشه دوري کنيد.
 
 ارديبهشت(گاو)
دراين هفته با شنيدن خبري ويا مراجعه به جايي يک نگراني شما بر طرف مي شود. يک موضوع ويا مساله که برايتان مشکل عمده اي شده بود وفکر آن نگرانتان مي کرد، از ميان برداشته مي شود. يک سو تفاهم خانوادگي بر طرف مي شود. يک مشکل مالي از سر راه به کناري مي رود ! اين روزها خرج هاي پيش بيني نشده اي داشته ايد که بايد به فکر جبران آن باشيد.
 
 خرداد(دو پيکر)
يک ملاقات غير مترقبه و يا ديدار با کسي که مدت ها او را نديده بوديد، روحيه تازه اي به شما خواهد داد. مشکل يکي از اعضاي فاميل شما را هم براي مدتي درگير خود خواهد کرد . در اين هفته از يکي از نزديکان رفتاري دور از انتظار خواهيد ديد. مسافرتي کوتاه مدت در پيش داريد . به کمک يکي از دوستان موفق خواهيد شد از يک بن بست بيرون آئيد.
 
 تير(خرچنگ)
منتظر بعضي خبرهاي خوب باشيد. اين هفته روي خط شانس و فرصت هاي کمياب هستيد . بعضي اتفاق ها را به فال نيک بگيريد. مجردين متولد اين ماه فرصت هايي بدست مي آورند تا از تنهايي بيرون آيند. مسافرت يکي از نزديکان بعضي از برنامه هاي شما را به هم خواهد ريخت. در اواخر هفته فرصتي فراهم مي آيد تا خود را به شخص مورد نظرتان نزديک کنيد.

 مرداد(شير)
مواظب بعضي بگو مگوها باشيد تا ميانه شما با يکي که برايتان از اهميت خاصي برخوردار است به هم نخورد . اين روزها بايد خيلي مواظب اعصاب خود باشيد تا به قول معروف جوش نياوريد، و از کوره در نرويد. چون در غير اين صورت خود بيش از ديگران متضرر و پشيمان خواهد شد . در اواخر هفته تا حدي از اين نوع التهابات کاسته مي شود . براي به دست آوردن موقعيت مورد نظر کمي بايد صبور و دور انديش باشيد.
 
  شهريور(خوشه)
در يک مورد عاطفي نظر شما دچار ترديد هايي مي شود. براي حل يک اختلاف شما بايد کوتاه بياييد تا قضيه به خوبي و خوشي پايان گيرد. از توانايي ها و استعدادتان غافل نباشيد و خود را براي تصميم گيري به دامن چه کنم و چه نکنم نيندازيد. يکي مي تواند شما را از بعضي گرفتاري ها دور کند. به زودي او را خواهيد شناخت و بايد در موردش قدرشناس باشيد.براي شرکت در يک مجلس جشن مانند دعوت مي شويد.
 
 مهر(ترازو)
هفته خوب با فرصت هاي مناسبي در پيش داريد.در يک مورد خاص اگر حس حسادت را از خود دور کنيد هفته اي بي دغدغه در پيش خواهيد داشت. يکي منتظر جواب شما به تقاضاي خود است. او را چشم انتظار نگذاريد. يک مسافرت کوتاه مدت اما دلچسب خواهيد داشت . در اواخر هفته موردي پيش خواهد آمد که بر اثر آن از محبت و کمکي که به کسي کرده بوديد، پشيمان خواهيد شد. اما مطمئن باشيد که اين حس درستي نيست.
 
 آبان(کژدم)
وعده اي را که به يک نفر داده ايد، هنوز ادا نکرده ايد و او همچنان چشم به راه کمک شماست.يکي از دوستان به کمک شما نيازمند خواهد شد.درميانه هفته يکي از خواسته هاي شما به نحوي برآورده مي شود و يا از يک کار اداري که فکر مي کنيد به بن بست خورده، خلاص خواهيد شد. پيشنهاد تازه اي خواهيد شنيد، بي ضرر نيست اگر آن را مورد مطالعه و مشورت قرار دهيد، مقداري پول از دست شما خارح ميشود.
 
 آذر(کمان)
يکي از همسايگان و يا همکاران در حق شما خدمت بزرگي خواهد کرد. بي آنکه شما هيچ انتظاري از او داشته باشيد . در اين هفته مواظب يک نفر زبانباز و متملق باشيد تا به شما به قول معروف وعده هاي سر خرمن ندهد. در امور شغلي گشايشي حاصل مي آيد و احساس خواهيد کرد وارد مرحله جديدي از کار شده ايد. يک مشکل مالي رو به راه خواهد شد. مقداري پول به دست شما مي رسد.
 
 دي(بز)
براي انجام يک موضوع عاطفي کمي هم بايد صبر و تحمل داشته باشيد. موضوع مورد نظر احتياج بيشتري به بررسي و مشورت دارد. افق نگاهتان را بايد وسيعتر کنيد و مثل شطرنج بازها حرکات بعدي شخص مورد نظر را پيش بيني کنيد و تدابير لازم را براي مقابله بينديشيد.طلبي را که در انتظارش هستيد به موقع به دستتان مي رسد. در نگهداري امانتي که در اختيار داريد نهايت سعي و کوشش خود را به کار بگيريد.
 
 بهمن(دلو)
تغييراتي در وضعيت مسکن و يا محل کارتان پيش مي آيد که سرانجام رضايت خاطر شما فراهم خواهد شد. مواظب فرصت هايي که در اين هفته به دست مي آوريد، باشيد. به زودي يک بدبيني بزرگ شما بر اثر جرياني به خوش بيني بدل خواهد شد. مقداري پول از دستتان خارج خواهد شد.ممکن است آن را براي يک خريد مورد نظر خرج کنيد. اواخر هفته اوقات خوبي با خانواده و يا دوستان خواهيد داشت.
 
  اسفند(ماهي)
يک آشنايي تازه توقعات و انتظارهاي تازه اي براي شما پيش مي آورد. سعي کنيد در خانواده نقش سازنده و بهتري داشته باشيد. يک مشاجره در خانواده و يا محل کارتان پيش مي آيد و بي آنکه خود بخواهيد پاي شما هم به ميان کشيده مي شود. اقدامات چند روز اخير شما براي انجام کاري به نتيجه مي رسد. يکي از آرزوهاي شما به مرحله عمل نزديک مي شود. يک طلبکار سمج بر سر راه داريد. سعي کنيد هر طور که مي توانيد با او کنار بيائيد تا از مزاحمت هايش خلاص شويد

/ 5 نظر / 14 بازدید
رضاالف

مخلصيم !!!چه کنيم اينيم ديگه!!! منظور شما کدوم شعربود که مال کيه؟

shaqayeq

salam Manun az inhame Lofte shuma Har vaqtt omadid , qadametoon roye cheshm Khuneye Khudetone

ورود 13- ممنوع

از وبلاگتان بهره لازم رابرده ایم شما هم به ما سربزنید اگر برایتان ممکن میباشد وبلاگهای من را در لینکستان خود قرار دهید تا زیر سایه شما نسیمی به ما بوزد و بازدیدکنندگان شما گوشه چشمی به وبلاگ ما داشته باشند پیروز باشید به امید روزی که وبلاگهای من باعث شادی و امید شما دوست عزیز شود=> http://www.dvp.mihanblog.com کلیک کن تو قلب من http://www.iranmaxim.mg-blog.com وبلاگهای +/- جایزه 800 دلاری http://www.mamno-13.blogsky.com ورود 13- ممنوع http://www.shovaliehsabz.blogfa.com عشق شوالیه سبز http://www.emailiranian.persianblog.ir شانس درخونه تو زده