آرزو

دلم میخواد که پنجشنبه عصر هوا ابری بشه.جوری که جمعه صبح که بیدار شدم بارون اومده باشه.مثل  همین امروز و دیروز مامان هم خونه نباشه که تنها باشم.اونوقت جمعه حدود ساعت ۱۱ از خواب بیدار که شدم صبحانه نخورم. بجاش برای خودم دمی گوجه فرنگی درست کنم با ترشی یا سیرترشی .جائی اطراف تلوزیون دراز  بکشم.یک پتو هم بندازم رو خودم.هیچی هم تنم نباشه بعد یک DVD  فیلم نوستالوژی دار با موزیک آروم  شبیه فیلم blue ببینم.که بعدش حسابی برم تو اعماق خودم و با خودم باشم.

تو این فاصله میدونم تلفن هزار بار زنگ میخوره که من بهش جواب نمیدم.زنگ خونه هم چند باری صداش در میاد که اونم جواب نمیدم.موبایل هم که فعلا منتظر ورود گوشی هستیم و ازش خبری نیست.ظرف غذا رو هم ساعت چهار خودم میشورم. 31.gifچشمم کور.

پ.ن

۱-خدا خودت یکاری کن که من تا قبل از ازدواجم این دو هزار و خورده ای DVD  که هنوز نتونستم ببینمو ببینم.

۲-خودم میدونم وقت زیادی نیست اما خودت یک کاریش بکن.

/ 17 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رويا مولوی

من هم عاشق دمی گوجه فرنگی هستم. خوب شايد اين روزهای تنهايی اگر طولانی بشه کمی اذيتتون بکنه. تنهايی خوبه اما نه زيادش. به هر حال روزهايی می رسه که مي بينی خيلی تنها هستی و دلت می خواد اون دمی گوجه فرنگی رو با کسی قسمت کنی!

ش ق ا ي ق

خيلی جالب بود .. فکر کنم که نمی رسی همه رو ببینی راستی! بيچاره زنت ! که از الان با هم تعارف داريد

شقايق

من نفهميدم معنی پيامتو می شه توضيح بدی : ؛؛شقایق هیچ مهم نیست که .........؛

شقايق

راستی بابا بزرگ ، اميدوارم ناراحت نشده باشی .. (که شدی البته) اما خودم هم از يادآوری واقعيت ناراحتم ... و همينطور شهود واقعيت * استعاره جالبی بود : شقايق پرپر ...کاش گل آرزوهای آدم پرپر نشه

شقايق

سلام پيرمرد کجايي؟

فاطمه وامير علی

سلام احوال بی وفاترین دوست دنيا چه طوره؟؟؟؟ مثل اينکه خيلی خوش ميگذره؟؟؟ يادی هم از دوستان (البته اگه ما رو جز دوستاتون بدونید) کنید.........

ياس

دستت و روی سر ماهم بکش (البته به طور مجازی ) که شايد این تز ما هم به یه جایی برسه و يکی از اين (( جمعه های در اعماق خود )) نصيب ما هم بشه !!!

ياس

راستی ، بعد از تو باد ، بعد از تو باران ، بعد از تو کولاک ، بعد از تو همه چيز در این شهر مانند گذشته باز هم آمد و وزيد و باريد و .... انگار نه انگار که تو اصلا بودی يا نه . خلاصه ، نگران نباش !!

فرشته

آخي.. ای گفتی.. چه خوب که يکی ديگه هم هست که از جنس من آرزو کنه.. اين جور آرزوها چون خيلی کوچيک به نظر ميان ادم هيچ وقت واسه رسيدن بهش تلاششو اون جور که بايد نمی کنه.. من هر وقت اين جور آرزوهامو ميگم همه بهم می خندن.. خوبه حالا هر اتهامی هم که بهم بزنن يه نفر ديگه هم می شناسم که اين اتهاما بهش می چسبه.. راستی.. اگر فکر می کنی وقت زيادی نيست خوب چرا برای ما هم تعريف نمی کنی تا لذتش را ببريم؟ حالا ديگه کيف زنونه رو نمی خوام ..همون کفش شماره ی ۳۹ خوبه..

فرشته

باز هم سلام يادم رفت.. سلام مهران.. و قالب نو مبارک